O Nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej św. Pawła 11A  w Chorzowie prowadzi działalność od stycznia 2000 roku. W skład Zakładu wchodzą:

Wraz z zespołem lekarzy i pielęgniarek dołożymy wszelkich starań aby usługi medyczne i badania profilaktyczne oferowane przez nasz Zakład zostały przeprowadzone sprawnie, kompetentnie i aby stały na najlepszym poziomie. Dla Państwa wygody zapewniamy na miejscu dostęp do pełnej diagnostyki laboratoryjnej, wykonania badań RTG, EKG, EKG wysiłkowego, spirometrii płuc, USG w tym USG naczyń i serca, a także porad i konsultacji wszystkich lekarzy specjalistów. W naszej przychodni wykonają Państwo również wymagane przez kodeks pracy badania wstępne i okresowe pracowników. Badania na prawo jazdy. Oferujemy także badania psychotechniczne dla kierowców,  operatorów wózków widłowych, koparek i suwnic. Badania sanitarno-epidemiologiczne z wpisem do pracowniczej książeczki zdrowia. Zapewniamy opiekę lekarską, porady lekarzy ogólnych oraz lekarzy specjalistów, którzy udzielą Państwu konsultacji medycznych w ramach następujących poradni:

  • Poradnia laryngologiczna

Aktualności

Aktualności z życia naszego Zakładu:

Bezpłatne badania oceniające ryzyko śmierci z powodu chorób układu krążenia

Czy jesteś Metabo ?!

02.01.2017

01.01.2017

Już od stycznia, wszystkich pacjentów, którzy złożyli deklarację wyboru lekarza w Poradni Ogólnej, kończących w 2017 r. - 33, 36, 39, 42 rok życia, a także wszystkich w wieku 45 - 55 lat zapraszamy do BEZPŁATNYCH badań oceniających ryzyko śmierci z powodu chorób układu krążenia.

W szczególności zapraszamy osoby jeszcze nie leczące się z uniesionymi wartościami ciśnienia, cukru, cholesterolu, palące tytoń, otyłe, nie uprawiające sportu.

Szczegółowych informacji o Programie i terminie badań udzielają pielęgniarki w pokoju Nr 5 w naszej przychodni.

To nazwa wymyślona przez Japończyków dla osób z obwodem brzucha przekraczającym dopuszczalne normy: kobiety - 88 cm, mężczyźni - 102 cm (normy dostosowane do warunków polskich).Liczne badania medyczne udowodniły, że zwiększony obwód brzucha może być równoznaczny z rozpoznaniem otyłości. Otyłość trzewna (wiscelarna) jest skojarzona z częstszą zachorowalnością i umieralnością na zawał serca i udary mózgu. Jest to związane z częstszym występowaniem wśród Metabo takich utajonych zabójców, jak cukrzyca, nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, trójglicerydów i kwasu moczowego we krwi. Każdy Metabo, aby uniknąć przedwczesnej śmierci czy inwalidztwa, powinien zatem wykonać te proste badania dodatkowe, zaniechać palenia papierosów, zwiększyć aktywność ruchową, normować ciężar masy ciała. Zapraszamy zatem do wzięcia udziału w METABO - specjalnym programie promocji zdrowia.

Szczepienie Profilaktyczne

Nocna i Świąteczna pomoc lekarska

19.11.2016

27.08.2016

Szanowni Państwo - jak co roku zapraszamy do udziału w szczepieniach profilaktycznych przeciwko grypie! Koszt badania wraz z podaniem szczepionki ( Vaxigrip ) - 35 zł. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Sekretariatem przychodni (32)34-81-555

W dni powszednie po godzinie 18.00, a także w niedziele i święta kiedy przychodnia jest nieczynna nagłe zachorowania obsługują lekarze dyżurni pod nr

(32) 784 35 22 lub (32) 784 35 20

Obowiązki świadczenia tej formy opieki medycznej przejął od pogotowia „Ado-Med 2” w Chorzowie Batorym przy ulicy Stefana Batorego (naprzeciw kościoła) - gdzie można się zgłaszać również osobiście. A w soboty, niedziele i święta tam wykonywane są zastrzyki. Stany zagrożenia życia, wypadki, utraty przytomności nadal obsługuje Pogotowie Ratunkowe, numer telefonu 112

Usługi

Nasz Zakład oferuje porady lekarzy ogólnych oraz lekarzy specjalistów w ramach odpłatnych porad prywatnych, a także w ramach umów z NFZ, sieciami medycznymi: Medicover, Luxmed, EnelMed, PASM, FALCK, Med for live, Allianz, PolMED, CM Damiana, ICR  następujących poradniach:

Na mocy umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, poradnia leczy i świadczy nieodpłatnie porady pacjentom, którzy złożyli deklarację wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w naszej poradni i wybrali jednego z naszych lekarzy ogólnych.

Przychodnia oferuje wymagane prawem pracy i przepisów sanitarno epidemiologicznych badania pracowników

Dla osób ubezpieczonych, posiadających skierowanie od swojego lekarza ogólnego bądź rodzinnego, porady specjalistyczne udzielane są nieodpłatnie. Niezależnie od powyższego, po wniesieniu stosownej opłaty, istnieje możliwość skorzystania z porady specjalistycznej bez skierowania. Dla podopiecznych sieci medycznych posiadających odpowiednie abonamenty (Medicover, Lim, PASM, 4Med, LuxMed, Enelmed) porady specjalistyczne są bezpłatne adekwatnie do wykupionego pakietu.

Zakład dysponuje certyfikowaną pracownią zarejestrowaną w rejestrze Wojewody śląskiego. Pracownia badań psychologicznych i wysokościowych oferuje badania pracownikom zatrudnionym na stanowiskach wymagających pełnej sprawności psychofizycznej.

Zespół lekarzy i diagnostów przeprowadzi dla Państwa badania ultrasonograficzne przy zastosowaniu jednej z nowocześniejszych platform USG obecnych na polskim rynku: VIVID-3 (produkcji amerykańskiej firmy General Electric). Wykorzystanie zaawansowanej technologii znacznie poszerza możliwości diagnostyczne badania i jego trafność - zastosowanie opcji kolorowego Dopplera i Dopplera mocy.

Do Państwa dyspozycji powstała pracownia diagnostyki serca. Ponieważ ten organ jest jednym z kluczowych dla życia człowieka, dlatego w ramach tej pracowni pragniemy zadbać o zdrwoie Twojego serca. Wszystkie badania prosimy wcześniej umówić telefonicznie pod numerem: 606 574 512

Kontakt

Znajdziesz nas pod adresem:

Ul Św. Pawła 11A Chorzów 41-500

Telefon do rejestracji:

32 24 96 216 / 32 34 81 216

Telefon do Sekretariatu:

32 34 81 55

Pielęgniarki Profilaktyczne:

606 57 45 12

Adres e-mail:

Sekretariat1@nzoz-medycynapracy.pl

Sekretariat2@nzoz-medycynapracy.pl

Sekretariat3@nzoz-medycynapracy.pl

Czynne codziennie w dni robocze

 od 7.00 do 19.00

 oraz w 1 i 3 sobotę każdego miesiąca

od 8.00 do 13.00

Rejestracja czynna od 9.00

2016 NZOZ Św. Pawła 11 A Wszystkie prawa zastrzeżone

Ul Św. Pawła 11A Chorzów 41-500

Telefon do rejestracji:

32 24 96 216 / 32 34 81 216

Telefon do Sekretariatu:

32 34 81 55

Pielęgniarki Profilaktyczne:

606 57 45 12

Adres e-mail:

Sekretariat1@medycynapracy.best.pl

Sekretariat2@medycynapracy.best.pl

Sekretariat3@medycynapracy.best.pl

Czynne codziennie w dni robocze

 od 7.00 do 19.00

 oraz w 1 i 3 sobotę każdego miesiąca

od 8.00 do 13.00

Rejestracja czynna od 9.00